Doprava

 

Na místo je možné dostat se několika způsoby:

 

Autobusem

Přímo u hájovny je zastávka autobusu “Hvožďany, Na Dědku”, kam ale jezdí opravdu málo autobusů. Nejlepší je tedy dojet do Rožmitálu pod Třemšínem a odtud využít hromadného svozu.

 

Vlakem

Nejkvalitnější vlakové spojení je do Březnice, kam jezdí i přímé vlaky z Prahy či Českých Budějovic. Odtud bude zařízen hromadný svoz.

 

Hromadný svoz

Kvůli špatné dostupnosti místa konání bude zařízen hromadný svoz na trase Rožmitál – Březnice – Dědek v pátek 26. 4. 2019 a zpět v neděli 28. 4. 2019. Je velice důležité v registračním formuláři zaškrtnout, že chcete svoz využít. Pokud se rozmyslíte později, napište nám to e-mailem a my Vám potvrdíme, že s Vámi počítáme. Pravděpodobný čas svozu bude: 17:00 odjezd z Rožmitálu, 17:30 z Březnice a 17:45 příjezd na Dědka. V neděli pak v dopoledních hodinách podle domluvy s vedoucími.

 

Autem

Dostat se autem na místo je velice jednoduché. Z Příbrami směr Rožmitál pod Třemšínem, odtud dál směrem na Nepomuk a mezi obcemi Voltuš a Roželov se nachází hájovna Na Dědku.

GPS: 49.5661161N, 13.8039900E

Pokud budete chtít auto na místě nechat, je potřeba nám to napsat na mail info@bitvaotremsin.cz. Na místě Vám pak ukážeme, kam zaparkovat.